Stroje średniowieczne i moda przełomu tysiącleci.

Przełom pierwszych tysiącleci naszej ery to samo serce średniowiecza. Średniowiecze ma swój własny unikalny urok, którego nie prezentuje żadna inna epoka. Średniowiecze cechuje prostota. Dziś nie brak chętnych do odtwarzania scen historycznych. Powstają rekonstrukcje zamków, coraz częściej całe wioski średniowieczne w okół których swój czas poświęcają setki ludzi, a czasem nawet dziesiątki tysięcy np. rekonstrukcja Bitwy pod Grunwaldem.

Moja pracownia krawiectwa artystycznego wykonuje na zamówienie również stroje średniowieczne. Staramy się, aby nasze produkty cechował jak największy stopień odwzorowania. Korzystamy z oryginalnych wzorów jakie stosowano w średniowieczu. Do tworzenia naszych strojów nie korzystamy z maszyny do szycia. Wszystkie metodry krawieckie oraz tkackie są dokładnie takie same jak w średniowieczu. Nasza staranna i dokładna praca zadowala klientów. Stroje Średniowieczne z naszej pracowni wysyłamy na całą europę.

Współpracujemy głównie z organizatorami imprez historycznych, które przedstawiają rekonstrukcje różnych wydarzeń z przeszłości. Naszą odzież średniowieczną i stroje można ujrzeć w wielu muzeach, a także na planach filmowych oraz scenach teatralnych. Zapraszamy

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.


Stroje Historyczne na zamówienie oraz Krawiectwo i krawiectwo artystyczne w najlepszym wiktoriańskim wydaniu. Szycie strojów na zamówienie. Także stroje średniowieczne!